Jukebox

 • Jukebox STYLE

  Štýlový jukebox vhodný do pohostinstiev, barov a kaviarní s interiérom prevažujúcim drevom. Kovové doplnky farbou zlata a na červeno podsvietené tlačidlá doplňujú jedinenčný vzhľad jukeboxu. Okolie jukeboxu displeju je vyrobené zo zrkadlového skla. Jukebox STYLE má jednoduché ovládanie štyrmi tlačidlami. Prehráva videoklipy priamo na displaji a Vašom TV.V prípade záujmu o karaoke nieje žiadny problém.K jukeboxu Vám dáme karaoke zosilovač a mikrofón.

  Akceptuje mince 0,20 , 0,50 a 1€.

   

  Tento jukebox ponúkame na prenájom aj na predaj

 • Jukebox RETRO

  Retro je jukebox, ktorý kúpite len u nás!

  Je integrovaný do starožitného rádia. Každý kus je 100% originál, ktorý nebude mať nikdo iný! Je ideálny pre umiestnenie na bar. Tento jukebox upúta svojou originalitou! Tlačítka sú tiež obrisovo podsvietené. Okolie displeja je vyrobené z kvalitného dostatočne silného skla tak, aby displej bol dostatočne chránený. Prehráva vidoklipy priamo a súčasne na displeji jukeboxu a Vašom TV.V prípade záujmu o karaoke nieje žiadny problém.K jukeboxu Vám dáme karaoke zosilovač a mikrofón.

  Akceptuje mince 0,20 , 0,50 a 1€.

   

  Tento jukebox ponúkame na prenájom aj na predaj

 • Jukebox MP100

  Jedinečný jukebox vhodný do barov, kde prevažuje kovový (nerezový) interiér. MP 100 je vyrobený z pevného hliníkového skeletu. Okolie displeja je chránené plexisklom s estetickou samolepkou v červenom alebo v modrom prevedení. Jukebox MP100 má jednoduché ovládanie štyrmi tlačítkami. Videoklipy je možné prehrávať priamo na displeji jukeboxu a súčasne na projektore alebo TV.V prípade záujmu o karaoke nieje žiadny problém.K jukeboxu Vám dáme karaoke zosilovač a mikrofón.

  Akceptuje mince 0,20 , 0,50 a 1€.

  Tento jukebox ponúkame len na prenájom.